Барометр Кім заявив, що навчальні заклади Миколаївської області не встигнуть відкрити до осені

Кім заявив, що навчальні заклади Миколаївської області не встигнуть відкрити до осені

Просмотров: 347
25 Травня 2023, 14:13

На Миколаївщині до осені не встигнуть обладнати укриття у будинках навчальних закладів, що не дозволить їх відкрити для учнів.

Кім заявив, що навчальні заклади Миколаївської області не встигнуть відкрити до осені

Про це повідомив голова Миколаївської ОВ Віталій Кім під час брифінгу в середу, 25 травня, передає кореспондент «Новин-N» .

За словами Кіма, на обладнання укриттів у школах заплановано 110 мільйонів гривень. Захисні споруди намагаються зробити якнайшвидше, проте, до осені виконати повністю роботи не встигнуть.

«Де-де є експертизи, ще не готові. До осені не встигнемо все. Дай боже, щоб до кінця року. Але питання про відкриття роботи шкіл – це питання до наших Збройних Сил України. Вони вирішують, коли це можемо зробити. Це основне безпека дітей. А потім – укриття. бо та лінія, яка у 30-кілометровій зоні зараз, де стоїть артилерія, навіть із укриттями – це дуже важке питання. Тому що, крім цього рішення, це приймає безпосередньо територіальна громада. Наразі немає рішення щодо повноти та обсягу відкриття освітнього процесу восени. Я сам дуже хочу, у всіх діти, всі розуміють, як діти зараз навчаються, їм потрібне соціальне спілкування і таке інше, це величезна проблема», – розповів Віталій Кім.

Також він зазначив, що в частині міста Миколаєва відкрити навчальні заклади для очного відвідування учнів є можливим, але залишкове рішення ухвалюватиме мер Олександр Сенкевич.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]