Барометр Польський генерал закликав готуватися до повстання у Білорусі

Польський генерал закликав готуватися до повстання у Білорусі

Просмотров: 397
25 Травня 2023, 10:02

Колишній командувач Сухопутних військ Польщі генерал Вальдемар Скшипчак вважає реальною перспективу збройного повстання у Білорусі та закликав Варшаву готуватися до такого сценарію.

Польський генерал закликав готуватися до повстання у Білорусі

Таку думку Скшипчак висловив в ефірі телеканалу Polsat у вівторок, повідомляє  “Європейська правда” .

За словами польського генерала, у разі успіху контрнаступу України озброєні білоруси, які нині воюють на боці українських сил, можуть ініціювати повалення режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

“Готуйтеся до повстання в Білорусі, тому що воно відбудеться. Справа в тому, що ми не повинні проспати цей момент. Ми повинні бути готові підтримати ті війська, які проводитиму операцію проти Лукашенка. Ми маємо причини допомагати їм, так само, як ми допомагаємо українцям”, – вважає Скшипчак.

Польський генерал вважає, що білоруський народ підтримає добровольців, які зараз воюють в Україні, та “піде проти Лукашенка з ентузіазмом”.

“У нього більше немає військового потенціалу, щоб запобігти такому повстанню. Росія йому не дуже допоможе, тому що в неї будуть свої проблеми”, – додав він, закликавши польську владу готуватися до масового напливу білорусів до Польщі у разі повстання.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]