Барометр Пригожин заявив, що рф потрібно йти шляхом Північної Кореї

Пригожин заявив, що рф потрібно йти шляхом Північної Кореї

Просмотров: 400
24 Травня 2023, 12:51

Засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин заявив, що Росії треба готуватися до важкої війни, запровадити військовий стан та оголосити нові хвилі мобілізації, а також “закрити всі кордони”, як у Північній Кореї, щоб не втратити країну. 

Пригожин заявив, що РФ потрібно йти шляхом Північної Кореї

Про це заявив Євген Пригожин в інтерв’ю прокремлівському політтехнологу Костянтину Долгову, яке цитує ” Meduza “

“Ми зараз у тому стані, коли ми просто Росію просрати можемо. Тому ми маємо запровадити військовий стан, ми маємо оголошувати нові хвилі мобілізації, ми маємо перевести всіх, кого можливо, на виробництво боєприпасів. 

Ми маємо перестати жувати, перестати будувати нові дороги, нові об’єкти інфраструктури та працювати лише на війну.

Росії треба в образі Північної Кореї прожити певну кількість років, закрити всі кордони, перестати мигдальні, забрати всіх своїх юнаків з-за кордону і працювати. Тоді ми й дійдемо якогось результату”? – сказав він.

Пригожин обурився, що у міністра оборони РФ Сергія Шойгу “зять ходить, булками трясе, а донька відкриває кронштадські форти” замість того, щоб витратити гроші на боєприпаси.

Засновник ПВК “Вагнер” не вірить в оптимістичний сценарій розпочатої війни для Росії, коли Європа та Америка втомляться від “українського конфлікту”, а Китай посадить усіх за стіл переговорів – і “ми домовимося про те, що все, що ми вже хапнули (росіяни в Україні – ред.) – це наше, а все, що не хапнули, це не наше”. 

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]