Барометр В Южноукраїнську відбулася комунальна нарада

В Южноукраїнську відбулася комунальна нарада

Просмотров: 462
24 Травня 2023, 12:01

23 травня, перший заступник міського голови Олексій Майборода провів щотижневу нараду з керівниками комунальних підприємств, управлінь, відділів міської ради та старостами Іванівського та Костянтинівського округів.

Присутні на нараді доповіли про стан справ, а саме: готовність до початку проведення ямкового ремонту на окремих територіях міста; полагодження ліфтів, виконання ремонту покрівель на багатоквартирних будинках нашого міста, продовження косовиці на придорожніх територіях громади,  ремонт комунальної техніки, роботу з порушниками благоустрою, тощо.

Актуальною лишається проблема кадрових місць на підприємствах, спричинена проведенням у державі мобілізаційних заходів. Критично не вистачає працівників, через що затримується виконання низки робіт.

Говорили й про стихійні торгівельні точки у місті та планували заходи з їх ліквідації.

Наприкінці наради Олексій Анатолійович надав протокольні доручення керівникам структурних підрозділів міської ради та керівникам обслуговуючих організацій для подальшого виконання.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]