Барометр Застосунки на базі “Дії” почали створювати Ефіопія та Занзібар – Федоров

Застосунки на базі “Дії” почали створювати Ефіопія та Занзібар – Федоров

Просмотров: 185
24 Травня 2023, 10:06

Застосунки на базі “Дії” почали створювати Ефіопія та Занзібар – Федоров

Після запуску естонського застосунку mRiik на базі “Дії”, створення власних застосунків на основі українського застосунку розпочали Ефіопія та Занзібар.

Про це повідомив віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на конференції “Diia in DC: презентація цифрових досягнень України” США, передає Інтерфакс-Україна.

“Естонія вже взяла коди “Дії” як основу для створення свого власного державного застосунку. Це якісний продукт. Ефіопія та Занзібар також почали запроваджувати “Дію”. Ми зараз у стадії проведення переговорів з іншими країнами для укладення такої ж угоди”, – сказав міністр.

Глава USAID Саманта Павер заявила, що Україна була досі відома як житниця світу, що експортує пшеницю і кукурудзу в ближні і далекі країни, але зараз вона стає відомою через новий продукт.

“Мінцифри працює над тим, щоб “Дія” стала інструментом відкритого джерела, який доступний іншим країнам для розвитку їхньої цивільної інфраструктури. І інші країни, включно з такими лідерами управління, як Естонія, переймають цей досвід, адаптують його під себе, будують щось подібне до “Дії” у себе”, – зазначила Павер.

У січні USAID оголосила, що підтримуватиме ті країни, які хочуть просуватися шляхом цифрової трансформації та розвивати свої можливості електронного урядування. Зарах Агентство працює з Колумбією, Косово та Замбією.

“Починаємо з цих трьох країн для того, щоб починати партнерство, розвивати нові цифрові послуги для громадян, розвивати інноваційні легкі платформи, подібні до тих, що ви побачите (під час презентації “Дія” – ред)”, – сказала Павер.

Вона наголосила, що фонд продовжить розвивати тісне партнерство з Україною в подальшому розвитку “Дії” і має намір сприяти співпраці з іншими країнами, “щоб українське лідерство надихало на нові цифрові трансформації глобально”.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]