Барометр Українські захисники тримають плацдарм у Бахмуті і просуваються далі: в ЗСУ назвали відстань

Українські захисники тримають плацдарм у Бахмуті і просуваються далі: в ЗСУ назвали відстань

Просмотров: 298
23 Травня 2023, 15:21

Збройні сили України утримують невеликий плацдарм у Бахмуті Донецької області та просуваються флангами.

Українські захисники тримають плацдарм у Бахмуті і просуваються далі: в ЗСУ назвали відстань

Про це в інтерв’ю «РБК-Україна» розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий.

За його словами, командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський сповідує принцип активної оборони.

«У нас там немає переваги ні в чисельності особового складу, ні в техніці. Але де є можливість, де завдяки своїй зібраності, правильній тактичній побудові, використанню комбінованої західної та радянської зброї ми проводимо контратаки та рухаємося», – підкреслив він.

Протягом тижня ЗСУ вдалося просуватися від 150 метрів до 2 кілометрів на добу. Наразі українські захисники тримають у Бахмуті низку будівель. Крім того, бійці мають фортифікаційні споруди, окопи, опорні пункти, в тому числі у південно-західній частині міста.

«За останню добу (розмова була 22 травня, — прим. ред.) на різних ділянках ми просунулися від 250 до 400 метрів. Це небагато. Але це дозволяє нам зайняти панівні висоти, щоб краще завдавати уражень угрупованню ворога в Бахмуті», – розповів Череватий.

Представник Збройних сил відмовився називати у відсотках територію, яку ЗСУ контролюють у Бахмуті. Втім, за його словами, йдеться про район «Літак».

«Це – невеликий плацдарм, який ми утримуємо для недопущення повного взяття росіянами міста. І туди є можливість доставляти боєприпаси та все необхідне для оборони», – додав полковник.

Нагадаємо, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр підтвердила, що ЗСУ продовжують контролювати південно-західний район «Літак», зокрема, інфраструктурні об’єкти та приватний сектор. На напрямі Бахмуту спостерігається зниження інтенсивності дій ворога.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]