Барометр У Британії заявили, що спроби заморозити війну в Україні є помилковими

У Британії заявили, що спроби заморозити війну в Україні є помилковими

Просмотров: 193
23 Травня 2023, 12:48

Спроби заморозити війну в Україні на тому етапі, на якому вона перебуває, є абсолютно неправильними і мають бути припинені.

У Британії заявили, що спроби заморозити війну в Україні є помилковими

Про це у понеділок заявив прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак, повідомляє Evening Standard.

Так, колишній лідер лейбористів Джеремі Корбін закликає до припинення вогню в Україні та підтримки Британією міжнародних закликів щодо цього.

«Прем’єр-міністр має рацію, що припинення вогню – це не мир, але будь-який мирний процес має починатися з припинення вогню, інакше ця війна триватиме і ставатиме все гіршою і гіршою», – сказав він. 

Сунак, виступаючи в парламенті, відповів Корбіну, що не може погодитись з ним. 

«Припинення вогню не є справедливим і тривалим миром для України. Росія здійснила незаконне та неспровоковане вторгнення. Вона вчинила жахливі військові злочини, і правильною і єдиною відповіддю на це є виведення Росією її військ з України, а всі плани, що маскуються під мирні плани, які насправді є спробами просто заморозити конфлікт там, де він є, абсолютно неправильні і мають бути відкинуті», – заявив Сунак.

Він також підкреслив, що інші країни погодилися з принципом справедливого та міцного миру, який базується на статуті ООН, територіальній цілісності та суверенітеті.

«Ми продовжуватимемо гарантувати, щоб мир в Україні був таким, на який вона заслуговує, який є справді справедливим і тривалим», – додав Сунак.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]