Барометр До уваги жителів Южноукраїнська! 26 травня розпочинається купальний сезон: режим роботи пляжу та правила безпеки на воді

До уваги жителів Южноукраїнська! 26 травня розпочинається купальний сезон: режим роботи пляжу та правила безпеки на воді

Просмотров: 1274
23 Травня 2023, 11:42

З настанням літнього сезону населення починає використовувати місця масового відпочинку та дозвілля.

Нагадуємо, що на період дії правового режиму воєнного стану у Южноукраїнській міській територіальній громаді визначено єдиним постійним місцем масового відпочинку людей на водному об’єкті міста та місцем аматорського і любительського рибальства територію міського пляжу на р. Південний Буг.

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.05.2023 № 111-р «Про організацію робіт по відкриттю купального сезону на міському пляжі в умовах правового режиму воєнного стану у 2023 році» купальний сезон на міському пляжі на річці Південний Буг у 2023 році розпочинається з 26 травня 2023 року і закінчується 30 вересня 2023 року включно. Режим роботи міського пляжу у період масового відпочинку людей з 08:00 год. до 20:00 год з урахуванням умов правового режиму воєнного стану.

З метою вдосконалення комплексу заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам та  надзвичайним  ситуаціям  на  водних  об’єктах Южноукраїнської міської територіальної громади,  створення безпечних умов під час масового відпочинку людей на території міського пляжу працює постійний рятувальний пост. Матроси-рятувальники здійснюють патрулювання акваторії пляжу та можуть вчасно надати домедичну допомогу тим, хто опинився у біді.

Відпочинок южноукраїнців та гостей міста на міському пляжі – гарний та корисний спосіб провести вихідні, свята або повноцінну відпустку, проте відчуття приємного відпочинку залежить не лише від працівників міського пляжу, але й від поведінки та розуміння самих відпочиваючих.

Важливо зазначити, що заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури та води, після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочивати у тіні.

Люди похилого віку повинні особливо уважно ставитися до свого здоров’я, бо ніхто не застрахований від серцевого нападу чи підвищення тиску під час перебування на сонці. Після перебування на сонці не варто різко заходити у воду, так як перепад температур може спричинити зупинку дихання та серцевої діяльності і, як наслідок, утоплення.

Батькам звертати особливу увагу на  навчання  дітей плаванню, суворо дотримуватись правил поведінки під час купання, постійний контроль за дітьми з боку дорослих. Не відпускати малолітніх дітей самостійно відвідувати пляж без догляду дорослих. Уважно стежити за дітьми коли вони у воді так, як їхня поведінка може бути непередбачувана.

Під час сигналів повітряної тривоги чітко дотримуватися алгоритму дій, наданого матросами-рятувальниками шляхом голосового сповіщення.

Нагадуємо, що під час перебування на воді слід дотримуватись Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

ПІД ЧАС КУПАННЯ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 •  купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади та не обладнані для купання людей;
 •  вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени;
 •  стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень не призначених для цього;
 •  купатися наодинці;
 •  використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя, не передбачені для плавання.
 •  плавати на плавзасобах біля пляжів та інших місць, які не відведені для купання;
 •  вживати спиртні напої до та під час купання;
 •  підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання;
 •  допускати у воді небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг;
 •  подавати помилкові сигнали небезпеки, жартувати, пустувати;
 •  дітям, які не вміють плавати, заходити глибше, ніж до поясу;
 •  купання дітей без супроводу дорослих.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]