Барометр Буданов звернувся до окупантів, закликаючи здаватися в полон: «Буде ще гірше»

Буданов звернувся до окупантів, закликаючи здаватися в полон: «Буде ще гірше»

Просмотров: 291
22 Травня 2023, 15:32

Начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов звернувся до російських військовослужбовців і закликав їх здаватися в полон.

Буданов звернувся до окупантів, закликаючи здаватися в полон: «Буде ще гірше»

Про це йдеться у зверненні Буданова, яке розповсюдило ГУР.

«Вже більше року кремлівський режим не може досягти жодної мети, поставленої на початку вторгнення в Україну. Я звертаюся до російських військових, до тих, кому пощастило вижити у м’ясних штурмах та розбитих окопах – буде ще гірше. У вас є вибір – померти чи врятувати своє життя», – розповів він.

Буданов пояснив, що саме треба робити російським військовим, аби вижити. Зокрема, йшлося про проєкт «Хочу жити», який допомагає військовослужбовцям РФ.

Керівник ГУР повідомляє, що українські спецпідрозділи вже вивели сотні російських солдатів через лінію фронту: «Тепер вони у безпеці, живуть в нормальних умовах, під наглядом Міжнародного комітету Червоного Хреста, з триразовим харчуванням, можливістю дзвонити додому та отримувати посилки».

Буданов додав, що всі, хто здався в полон за проєктом «Хочу жити», оформляються як ті, хто потрапив у полон в бою, тому в Росії їм продовжують нараховувати «бойові» та зарплату.

«У них також є вибір – пересидіти війну і повернутися додому після її завершення або не повертатися до Росії взагалі. Ви можете закінчити війну вже зараз. Не потрібно чекати, поки вас уб’ють або важко ранять. Звертайтеся до проєкту “Хочу жити”, і ми допоможемо витягнути вас з м’ясорубки, що насувається», – підсумував він.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]