Барометр Маляр розповіла, яку частину Бахмута контролюють ЗСУ та що відбувається у місті

Маляр розповіла, яку частину Бахмута контролюють ЗСУ та що відбувається у місті

Просмотров: 286
22 Травня 2023, 13:17

Ситуація у Бахмуті Донецької області, де тривають гарячі бої, з учора майже не змінилася – ЗСУ продовжують контролювати район «Літак».

Маляр розповіла, яку частину Бахмута контролюють ЗСУ та що відбувається у місті

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час телемарафону.

«Зі вчорашнього дня ситуація більш-менш така сама. Пам’ятаємо, що вчора за нашими Збройними силами залишався контроль певних інфраструктурних, промислових об’єктів та приватного сектора у південно-західному районі. Це район “Літак”. Сьогодні теж за нами залишається контроль цієї частини міста», – розповіла вона.

За словами Маляр, бої тривають. Крім того, ворог протягом цієї ночі буквально здійснює зачистку тих територій, які взяв у місті під контроль.

«Тобто вони шукають, чи не залишилися там наші групи диверсійні, які можуть чинити опір і чинити свої дії», – додала заступниця міністра.

Маляр розповіла, що пропагандисти вдають, нібито вони вже повністю взяли місто під свій контроль, але це не так.

«З невоєнного, то вони там “концерт” робили, співали. Усе це було чути», – додала вона.

Раніше заступниця міністра оборони заявляла, що українські захисники змогли повернути частину панівних висот на околицях та взяти Бахмут у півоточення. Вона запевнила, що ЗСУ утримують оборону в районі «Літак». Крім того, просунулися ще на 200 метрів на деяких ділянках біля Бахмуту. Водночас ЗСУ продовжують тримати оборону на південному заході міста.

У свою чергу речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий повідомив, що українські військові в Бахмуті завдали непоправних втрат ПВК «Вагнер». Це сталося незважаючи на те, що Сили оборони не мають чисельної переваги на цьому напрямі.

За даними ISW, після багатьох місяців міських боїв малоймовірно, що бойовики ПВК «Вагнер» ​​продовжать бойові дії за межами Бахмута у нинішньому виснаженому стані.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]