Барометр На Миколаївщині незаконно передали у користування землі, що належать навчальному закладу

На Миколаївщині незаконно передали у користування землі, що належать навчальному закладу

Просмотров: 245
22 Травня 2023, 13:12

Постановою Господарського суду Миколаївської області відкрито провадження про визнання недійсним договору про спільну діяльність з використання земель загальною площею 34,7 га вартістю 900 тисяч гривень, укладеного між Володимирівським ліцеєм Володимирівської сільської ради Миколаївської області та суб’єктом господарювання – фізичною особою-підприємцем, та повернення земель навчальному закладу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

На Миколаївщині незаконно передали у користування землі, що належать навчальному закладу

Ювенальним прокурором встановлено, що зазначені землі передано у постійне користування навчальному закладу для дослідних та навчальних цілей. Надалі навчальним закладом зазначені земельні ділянки на підставі договору про спільну діяльність передано місцевому підприємцю для обробки та вирощування сільськогосподарської продукції.

Разом з тим, опрацюванням положень зазначеного договору встановлено достатні підстави вважати, що його укладено сторонами з метою приховання іншої угоди – договору оренди землі, оскільки земельні ділянки фактично передані ФОП у користування для здійснення підприємницької діяльності (товарного сільськогосподарського виробництва) на підставі уявного договору суборенди землі. та з порушенням вимог до їх цільового використання.

Крім цього, зазначений навчальний заклад не наділений повноваженнями самостійного вирішення питання про передачу в оренду земельних ділянок, наданих йому для дослідних та навчальних цілей.

З метою усунення порушень окружною прокуратурою до Господарського суду Миколаївської області подано відповідну позовну заяву.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]