Барометр До уваги жителів Южноукраїнської МТГ!Проект Стратегії розвитку успішної громади

До уваги жителів Южноукраїнської МТГ!Проект Стратегії розвитку успішної громади

Просмотров: 339
22 Травня 2023, 09:41

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, Южноукраїнською міською радою прийнято рішення від 11.05.2023 «Про початок розроблення проєкту Стратегії розвитку Южноукраїнської міської громади на період до 2027 року». Для початку процесу стратегічного планування, планується утворити робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

Всім зацікавленим особам, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, пропонується долучитись зі своїми пропозиціями до процесу створення Стратегії розвитку Южноукраїнської міської територіальної громади та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи.

Для реєстрації потрібно подати заявку довільної форми на ім’я Олександра АКУЛЕНКА секретаря міської ради.

Заявка повинна містити відомості про заявника:

– прізвище, ім’я по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, контактний телефон, згоду на обробку персональних даних та пропозицію.

Пропозиції щодо формування робочої групи необхідно подати до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вул.Європейська,48, м.Южноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область, або на електронну пошту: [email protected] (в сканованому вигляді) в строк до 31.05.2023.

Довідки за телефоном (05136) 5-57-78 Людмила Тарба.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]