Барометр Борги українців за електроенергію відображатимуться у кредитній історії

Борги українців за електроенергію відображатимуться у кредитній історії

Просмотров: 279
20 Травня 2023, 09:51

YASNO та українське бюро кредитних історій розпочали співпрацю. Тепер бюро отримуватиме інформацію про клієнтів, які накопичили заборгованість за спожиту електроенергію.

Борги українців за електроенергію відображатимуться у кредитній історії

Про це пише  YASNO.

Тепер заборгованість за спожиту електроенергію інформація відображатиметься у їхній кредитній історії. У майбутньому це впливатиме на рішення банку про видачу позики клієнту.

Нагадаємо, кредитна історія клієнта – це інформація про кредити та дисципліну щодо їх оплати. Вона надається різними установами (банками, фінансовими та лізинговими компаніями та ін.) та зберігається у базі даних Українського бюро кредитних історій.

При цьому станом на 1 травня 2023 року в Україні побутові споживачі накопичили заборгованість понад один місяць за спожиту електроенергію у розмірі понад 1,7 мільярда гривень.

Як пояснили в YASNO, це рішення було прийнято для того, щоб спонукати клієнтів більш відповідально ставитися до оплати за використану електроенергію.

Тепер клієнт, який підпадає під критерії, визначені постачальником, звернеться за отримання кредиту, кредитор бачитиме його кредитну історію, включаючи інформацію про заборгованість за спожиту електроенергію. Це дозволить оцінити ризики та вирішити, чи надавати кредит такому клієнту.

“Ми добре розуміємо обставини, в яких усі ми зараз перебуваємо, але є клієнти, які не платять за використану електроенергію та інші комунальні послуги, але при цьому беруть кредити, наприклад, на чергові нові iPhone. Саме на таких клієнтів і розрахована така активність”. Сьогодні важливо, щоб усі клієнти відчували відповідальність і платили за отримані комунальні послуги у повному обсязі, тому що це дозволить енергетикам і надалі тримати енергетичний фронт», – сказав Коваленко, генеральний директор YASNO.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]