Барометр Южноукраїнське КП ЖЕО інформує

Южноукраїнське КП ЖЕО інформує

Просмотров: 990
19 Травня 2023, 15:39

КП ЖЕО  повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 30.11.2022р. №1184 «Про безоплатну передачу основних засобів з балансу комунального підприємства «Служба комунального господарства» Южноукраїнської міської ради на баланс комунального підприємства «Житлово експлуатаційне об’єднання» Южноукраїнської міської ради та рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 23.12.2022р.№ 382 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Житлово – експлуатаційне об’єднання» тимчасово користуватися тарифом на послуги з поводження з побутовими відходами (захоронення), встановленим для комунального підприємства «Служба комунального господарства» рішенням  виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 17.11.2021р. № 385 «Про встановлення тарифів для всіх груп споживачів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення, захоронення), які надає комунальне підприємство «Служба комунального господарства» на території Южноукраїнської міської територіальної громади.

КП ЖЕО надало до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради  для розгляду та встановлення розрахунки економічно обгрунтованого тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами (захоронення), за формами. Вартість захоронення ТПВ 1 куб.м. становить 31,27грн. без урахування ПДВ.

Розрахунки тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами здійснені відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою КМУ від 26 липня 2006р. №1010, нових Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженими постановою КМУ №318 від 27 березня 2019 року та наказу Мінрегіонбуду від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]