Барометр Норвегія передасть Україні вісім MLRS та три радари Arthur

Норвегія передасть Україні вісім MLRS та три радари Arthur

Просмотров: 369
18 Травня 2023, 19:20

Норвегія надасть Україні три радари Arthur та вісім далекобійних реактивних артилерійських установок типу MLRS. Допомога виділяється у тісній співпраці з Великобританією.

Норвегія передасть Україні вісім MLRS та три радари Arthur

Про це заявив міністр оборони Норвегії  Бьорн Арільд Грамм .

“Ми повинні продовжувати підтримувати Україну, щоб вона могла продовжувати свою боротьбу за свободу та незалежність. Необхідно більше озброєнь, і це ті потужності, які дуже потрібні для України, які ми не змогли б надати без тісної співпраці з Великобританією”, – йдеться у заяві. .

За його словами, ця зброя дуже вплинула на війну і дала Україні можливість атакувати російські лінії поставки, а також вивести з ладу низку важливих цілей по лінії фронту. Офіційно міністр не повідомив, які саме MLRS передадуть Україні, проте на сайті розміщено фотографію установки M270.

Норвегія також ухвалила рішення передати Україні три радари Arthur зі складу Міноборони. Ці радари використовують для виявлення ворожої артилерії. Раніше подібні радари вже передавала Велика Британія.

“Український народ показав разючу стійкість. Їхня боротьба – це і наша боротьба – за свободу, демократію та безпеку”, – додав міністр оборони.

Arthur

Контрбатарейний радарний комплекс, розроблений шведською компанією Ericsson Microwave Systems разом із збройними силами Норвегії та Швеції. У британській армії його називають “мобільним засобом артилерійського спостереження за полем бою”.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]