Барометр Южноукраїнське управління будівництва та ремонтів про реалізацію проектів (відео)

Южноукраїнське управління будівництва та ремонтів про реалізацію проектів (відео)

Просмотров: 665
18 Травня 2023, 16:05

На сьогоднішній день в активній фазі виконання капітального ремонту мережі холодного водопостачання від станції зонування до вулиці Набережної енергетиків. На разі виконано майже половину робіт, заміну магістралі ведуть одразу по двом напрямкам 2-му та 4-му мікрорайонах.

Цей проєкт дуже важливий для міста, адже старі, прогнивші труби викликали постійні пориви, і тривале полагодження спричиняло припинення постачання води у будинки, на разі ж їх замінюють на сучасні, поліпропиленові строк експлуатації яких понад 50 років.

На превеликий жаль місцевими депутатами не виділено кошти для реалізації проєкту капітального ремонту вулиць Соборності та Енергобудівників, в частині проведення благоустрою на даній ділянці. Це могло б дозволити проводити паралельно роботи зонування та відновлення тротуарних доріжок, бордюрів, асфальтового покриття там, де уже прокладено труби. На разі ж містяни стикаються з низкою незручностей, проходячи цією територією.

Крім того, в активному відпрацювання перебуває об’єкт ТРП-6, який розташований по вул. Європейській 33-Д. Він забезпечує теплом та водою третій мікрорайон міста, тож варто сказати, що до початку робіт обладнання було у вкрай пригніченому стані, через що доставка до будинків води була неякісною, з постійними перебоями.

На разі ж, здійснено демонтаж обладнання, капітальний ремонт покрівлі та вимощення по периметру будівлі. Ведуться підготовчі роботи з вирівнювання, шпаклювання стін, після чого буде здійснено монтаж нового обладнання. Підрядники обіцяють завершити проєкт до кінця липня.

В управлінні є низка планів спрямованих на поліпшення умов проживання южноукраїнців. Одними із них є три проєкти на капітальні ремонти освітлення, дорожнього покриття та тротуарів по проспекту незалежності. Щоправда для виконання запланованого їм потрібно пройти дуже важливий етап – погодження депутатів, а це інколи буває дуже складно. Деякі обранці народу постійно перешкоджають прийняттю рішень, знаходячи причини для відмови.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]