Барометр Україна отримає від Південної Кореї до $8 млрд

Україна отримає від Південної Кореї до $8 млрд

Просмотров: 274
17 Травня 2023, 11:56

Україна підписала з Південною Кореєю угоду про кредити від Фонду економічного розвитку та співробітництва (EDCF), спеціального підрозділу Корейського експортно-імпортного банку.

Україна отримає від Південної Кореї до $8 млрд

Про це повідомляє Міністерство економіки у середу, 17 травня.

Як пояснила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко, Україну включили до списку пріоритетних країн двосторонньої співпраці з Кореєю у рамках програми Офіційної допомоги розвитку (ODA).

«Можливість отримання першого траншу від EDCF у розмірі до $300 млн з’явиться вже в 2023 році протягом 3-4 місяців з моменту підписання другого етапу операції, що очікується за місяць від сьогоднішньої надзвичайно важливої ​​події. Наступний транш до $3 млрд стане доступним у 2024 році з поступовим збільшенням ліміту до $8 млрд у міру наповнення пайплайну проєктів», – розповіла вона.

Свириденко додала, що Україна також зможе використати корейські потужності та досвід для повоєнного відновлення зруйнованої інфраструктури, промислових та цивільних об’єктів.

Зокрема, кошти залучатимуться на довгостроковий період під мінімальні відсотки: термін кредиту може становити до 40 років під 0,15% річних із відстроченням повернення тіла кредиту на 10 років. Позики надаватимуться Експортно-імпортним банком Кореї в рамках фонду EDCF.

Окрім того, планується відкриття офісу EDCF в Україні.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]