Барометр В Южноукраїнську відбулося засідання адміністративної комісії

В Южноукраїнську відбулося засідання адміністративної комісії

Просмотров: 473
17 Травня 2023, 09:23

15 квітня відбулося чергове засідання адміністративної комісії при  виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради під головуванням заступника міського голови Марії Дроздової. Розглянуто десять протоколів, складених уповноваженими на це особами.
Три протоколи з певних причин було відкладено для опрацювання на наступному засіданні, закрито впровадження по одному.

Загалом протоколи складені за порушення правил благоустрою, правил торгівлі на ринках, утримання котів та собак. На правопорушників накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу згідно статей 152, 154 та 159 Кодексу України  про адміністративні правопорушення.

Зважаючи на розгляд порушень, що стосувалися знищення та видалення зелених насаджень, звертаємо вашу увагу, що згідно рішення виконавчого комітету 298 від 8.09. 2021 «Про затвердження Порядку видалення дерев,   кущів,   газонів  і  квітників  на території ЮМТГ» – заборонено без відповідного дозволу здійснювати дані маніпуляції.

Також існують відповідні Правила утримання домашніх тварин та перелік місць, відведених під щоденний вигул собак у дворах та мікрорайонах м. Южноукраїнська», затверджені рішенням виконавчого комітету №785 від 25.01.21. Ознайомитись з ними можна на офіційному сайті Южноукраїнської міської ради у розділі «Нормативні акти».

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]