Барометр Махінації на 100 млрд грн: СБУ повідомила про підозру бізнесменові Павлу Фуксу

Махінації на 100 млрд грн: СБУ повідомила про підозру бізнесменові Павлу Фуксу

Просмотров: 456
16 Травня 2023, 12:25

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру підсанкційному бізнесмену Павлу Фуксу та двом топменеджерам його компанії в ухиленні від сплати податків. 

Махінації на 100 млрд грн: СБУ повідомила про підозру бізнесменові Павлу Фуксу

Про це у вівторок, 16 травня, інформують у пресцентрі СБУ.

Слідчі служби встановили, що з 2018 року Фукс незаконно заволодів активами українських компаній на понад 100 мільярдів гривень. Так, холдинг бізнесмена підшукував підприємства енергетичної, машинобудівної та металургійної галузей України, які мали кредити в збанкрутілих банках.

Далі підозрювані за безцінь викуповували у банківських установ «кредитні зобов’язання» цих об’єктів, що дозволяло втручатися в їхню господарську діяльність. Потім активи українських заводів та інфраструктурних об’єктів заморожували, блокували їхню діяльність або доводили до банкрутства.

«Фукс та його спільники ретельно приховували джерела фінансування угод та реальних “замовників” через складні фінансові махінації. Для цього використали понад 100 афілійованих комерційних структур», – йдеться у пресрелізі.

Встановлено, що під час цих махінацій ділки отримували надприбутки та ухилялися від сплати податків. Наприклад, лише від однієї з таких угод сума збитків, завданих державі, сягає майже 100 мільйонів гривень.

На підставі зібраних доказів Фуксу та двом топменеджерам холдингу повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків).

Крім того, в рамках кримінального провадження за рішенням суду заарештовано корпоративні права та рахунки 101 задіяної у протиправній діяльності компанії, права вимоги щодо понад 1600 викуплених кредитів, понад 240 об’єктів нерухомості та транспортних засобів учасників схеми. Частину заарештованих активів уже передано до управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]