Барометр Трагічна загибель дівчинки на атракціонах у Миколаєві: коли приїхала швидка

Трагічна загибель дівчинки на атракціонах у Миколаєві: коли приїхала швидка

Просмотров: 738
14 Травня 2023, 11:29

У Миколаєві бригада «швидкої допомоги» прибула до «Казки», де на атракціонах загинула маленька дівчинка через п’ять хвилин після надходження виклику.

Трагічна загибель дівчинки на атракціонах у Миколаєві: коли приїхала швидка

Про це у коментарі «Новини-N» повідомив головлікар комунального некомерційного підприємства «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрій Самойлов.

За його словами, контроль руху автомобілів швидкої допомоги здійснюється за допомогою GPS-трекерів, і саме за цими даними можна легко перевірити як час виклику, так і момент прибуття бригади на місце.

-У цьому випадку “швидка” приїхала через 5 хвилин, на 6-й хвилині бригада вже приступила до реанімаційних дій, – запевнив Самойлов.

Також він додав, що в подібних випадках машина швидкої їде не зі станції, а з найближчого напрямку. Аж до того, що диспетчер може скасувати менш значний виклик і перенаправити бригаду надання екстреної допомоги дитині.

Нагадаємо, як повідомляли «Новини-N», трагедія, внаслідок якої загинула дівчинка,  розігралася у миколаївському дитячому містечку «Казка».  Чотирирічна Валерія Д. перебувала у містечку разом із мамою та 7-річним братом. Коли дівчинка стрибала на батуті, випадково зачепилась за мотузки, внаслідок чого сталося задушення. Мама, що прибігла, і кілька дорослих чоловіків, які знаходилися в містечку, намагалися реанімувати дитину, проте надати кваліфіковану допомогу не змогли.

14 липня дівчинці мало виповнитися 4 роки.

Містяни повідомили  «Новинам-N» , що ввечері, коли стемніло, близько 21:00 на місці події з’явилися якісь невідомі люди, які щось робили біля батутів. Близькі загиблої дівчинки побоюються, що робляться спроби замість слідів явних порушень техніки безпеки, які й призвели до загибелі дитини.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]