Барометр Зеленський провів засідання Ставки: заслухали доповідь Сирського

Зеленський провів засідання Ставки: заслухали доповідь Сирського

Просмотров: 342
12 Травня 2023, 14:27

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, на якому заслухали доповідь командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковника Олександра Сирського.

Про це Президент Володимир Зеленський повідомляє у Телеграмі.

«Ставка. Почули доповідь генерала Сирського, чиї підрозділи надзусиллями зупинили ворога та навіть відкинули його назад на деяких напрямках», – зазначив Зеленський.

Доповідав і генерал Олександр Тарнавський щодо актуальної ситуації в ОСУВ «Таврія». Зеленський зазначив, що ОСУВи «Одеса», «Північ» – також під контролем. Визначили їхні першочергові потреби й ознайомилися з темпами комплектування технікою та боєприпасами нових бригад.

Також на засіданні заслухали важливі доповіді головнокомандуючого Збройних сил України Валерія Залужного, міністра оборони Олександра Резнікова, представників Генерального штабу та міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна.

“Звірили всі наші довготривалі контракти на постачання боєприпасів і ракет”, – підкреслив Зеленський.

Як повідомлялося, Зеленський у традиційному вечірньому відеозверненні подякував українським захисникам за результативну роботу зі знищення окупантів.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]