Барометр Президент констатував: ЗСУ відкинули ворога назад на окремих напрямках

Президент констатував: ЗСУ відкинули ворога назад на окремих напрямках

Просмотров: 354
12 Травня 2023, 13:53

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Сили оборони надзусиллями зупинили ворога та відкинули його назад на деяких напрямках.

Про це він повідомив у п’ятницю, 12 травня.

Президент розповів, що провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача.

“Почули доповідь генерала Сирського, чиї підрозділи надзусиллями зупинили ворога та навіть відкинули його назад на деяких напрямках”, – йдеться в повідомленні.

Там заслухали доповіді командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського, головнокомандувача Валерія Залужного, міністра оборони Олексія Резнікова, Генштабу ЗСУ та міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна.

Посадовці звірили всі наші довготривалі контракти на постачання боєприпасів і ракет. Обговорили актуальну ситуацію в зонах відповідальності угруповань «Одеса», «Північ» і «Таврія». Зокрема, виступав командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський. Під час засідання також визначили першочергові потреби цих угруповань й ознайомилися з темпами комплектування технікою та боєприпасами нових бригад.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]