Барометр На Камчатці 2 військових відправили до колонії за відмову воювати в Україні

На Камчатці 2 військових відправили до колонії за відмову воювати в Україні

Просмотров: 283
11 Травня 2023, 13:24

На Камчатці в РФ військовий суд засудив до 2,6 років колонії загального режиму двох військовослужбовців, які відмовилися їхати на війну в Україну.

Джерело“Сибирь.Реалии”

Деталі: Зокрема військовий Олександр Степанов відмовився їхати в Україну 18 січня 2023 року, перебуваючи у штабі однієї з військових частин на Камчатці.

Другий військовий Андрій Михайлов 21 січня відмовився виконувати аналогічний наказ командира, перебуваючи в клубі однієї з військових частин Петропавловська-Камчатського.

Їх визнали винними в невиконанні наказу командування в період мобілізації.

Повідомляється, що з вересня 2022 року до кінця квітня 2023 року в російські військові суди надійшло 1064 кримінальні справи щодо військових, які самовільно залишили місце служби, відмовилися виконувати наказ або дезертирували.

У вересні 2022 року російськи диктатор Володимир Путін підписав закон про поправки до Кримінального кодексу, які збільшили тюремні строки за залишення місця служби і дезертирство в умовах бойових дій і мобілізації. Першу кримінальну справу було порушено в грудні 2022 року в Мурманську.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]