Барометр ЗСУ отримали від Заходу близько 600 видів озброєнь для контрнаступу

ЗСУ отримали від Заходу близько 600 видів озброєнь для контрнаступу

Просмотров: 254
11 Травня 2023, 11:04

Західні союзники надали Україні близько 600 видів озброєнь та амуніції для контрнаступу.

ЗСУ отримали від Заходу близько 600 видів озброєнь для контрнаступу

Про це заявив речник Командування армії США в Європі та Африці Мартін О’Доннелл в інтерв’ю  РБК-Україна , опублікованому 11 травня.

“Ми колективно, не лише США, а й міжнародне співтовариство, надали Україні близько 600 видів озброєнь та амуніції: починаючи від танків Abrams та Leopard до системи Patriot. 600 видів. Це багато. Це більше, ніж є у будь-якої однієї армії у світі, особливо у воюючій армії. У вас це все є зараз”, – наголосив він.

О’Доннелл додав, що кожен із видів озброєнь потребує забезпечення, і значна частина обговорень на черговому засіданні у форматі Рамштайн була присвячена наданню боєприпасів ППО, щоб Україна могла закрити небо та наземні сили, коли розпочне контрнаступ.

На запитання, чи є серед зброї “срібна куля”, яка дозволить змінити хід війни, спікер відповів, що все залежить від українців.

“Я думаю, що “срібна куля” в такій ситуації – це готовність українців використовувати 600 різних систем, які ми вже надали. Не всі з них уже пішли в хід, наступ ще не розпочато. У найближчі тижні та місяці, коли все почнеться, буде показовим, як українці використовують ті системи, які їм надали”, – зазначив полковник.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]