Барометр В Южноукраїнську відбулася нарада щодо впорядкування Алеї Слави

В Южноукраїнську відбулася нарада щодо впорядкування Алеї Слави

Просмотров: 503
11 Травня 2023, 08:48

Положення «Про поховання учасників бойових дій на Алеях Слави на кладовищах Южноукраїнської міської територіальної громади» обговорювалося у вівторок на нараді під головуванням заступника міського голови Марії Дроздової.

У нараді взяли участь старости наших округів Олександр Черней та Ігор Латій, в.о. директора КП СКГ Лідія Паламарчук, начальник УЖКГ Володимир Божко, начальник відділу екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Ольга Комарніцька, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Тамара Єлаш.

Це положення, яке встановлює правила поховання на Алеях Слави, створене з метою гідного вшанування подвигу загиблих військовослужбовців,  які брали участь в бойових діях проти військової агресії російської федерації, прояву поваги та шани до їх самопожертви від влади та суспільства, уважного та дбайливого ставлення до родин загиблих.

Документом передбачено, зокрема, що поховання загиблих на Алеях Слави відбувається у разі, якщо близькі родичі не заперечують. Виготовлення та встановлення пам’ятників у такому випадку бере на себе міська влада. Однак підпоховання померлих членів родини до існуючої могили, встановлення власних огорож, лавок, урн та  власних надмогильних пам’ятників, окрім вже існуючих, будуть заборонені.

Як саме виглядатимуть пам’ятники на Алеях Слави, вирішати рідним Героїв. Найближчого часу їм представлять на розгляд декілька варіантів. Положення та ескізи мають затвердити члени виконавчого комітету.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]