Барометр Силовики прийшли з обшуком в редакцію одеського видання “Думська”(відео)

Силовики прийшли з обшуком в редакцію одеського видання “Думська”(відео)

Просмотров: 191
10 Травня 2023, 13:57

В редакції одеського видання «Думська» правоохоронці проводять санкціоновані судом слідчі дії.

Про це видання повідомило у телеграмі у середу, 10 травня.

“Сьогодні вранці співробітники поліції та СБУ нагрянули до редакції “Думської”. Проводять обшук та заблокували роботу редакції”, – йдеться у повідомленні.

Також редакція видання повідомила, що співробітників “Думської” не пускають на їхні робочі місця.

“Ми заявляємо рішучий протест таким діям правоохоронців, вважаємо, що відбувається перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ст. 171 Кримінального кодексу), зазіхання на свободу слова та демократію в Україні”, – наголосили у виданні.

У поліції, у свою чергу, зазначили, що слідчі не вилучають техніку редакції та жодним чином не перешкоджають роботі медіа.

За даними поліції, обшук проводиться в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 190 (шахрайство); ч. 3 ст. 28 (вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією); ч. 3 і 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів); ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем); ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї); ч. 2 ст. 366 (службове підроблення); ч. 2 і 3 ст. 209 (легалізація майна, одержаного злочинним шляхом); ч. 2 ст. 15 (замах на кримінальне правопорушення) Кримінального кодексу.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]