Барометр В Южноукраїнську пройшла нарада з питань житлово-комунального господарства

В Южноукраїнську пройшла нарада з питань житлово-комунального господарства

Просмотров: 279
10 Травня 2023, 13:07

9 травня, у вівторок відбулась щотижнева нарада з питань житлово-комунального господарства територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Олексія Майбороди. В нараді взяли участь старости Костянтинівського та Іванівського старостинських округів, керівники комунальних підприємств, начальники управлінь міської ради та інші. 

Обговорювались питання життєдіяльності громади. Зокрема, в.о. директора КП СКГ Лідія Паламарчук доповіла про хід озеленення міста та облаштування Алеї Слави на Южноукраїнському кладовищі. В.о. директора КП ЖЕО Олександр Миронюк розповів про ремонтні роботи у дворах міста. І

нспектор з благоустрою Ольга Іщенко доповіла про проведені рейди та їх результати: деякі підприємці після скарг громадян відремонтували плиточне покриття біля своїх торгівельних магазинів. За словами Ігоря Агафонова, в.о. директора КП Грааль, у Костянтинівці усувається складний порив на вулиці Антипіна, а також продовжується підключення будинків до каналізаційної мережі на вулиці Володимирській (район Поштовий).

Присутні також обговорили плани роботи на найближчий час, отримали низку доручень та завдань.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]