Барометр Прокуратура Миколаївської області через суд відновлює права держави на землі лісового фонду

Прокуратура Миколаївської області через суд відновлює права держави на землі лісового фонду

Просмотров: 155
9 Травня 2023, 18:26

Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області через суд відновлює права держави на землі лісового фонду вартістю понад 300 млн грн.

Первомайською окружною прокуратурою до Господарського суду Миколаївської області заявлено позов в інтересах держави в особі Миколаївської облдержадміністрації до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області щодо повернення державі земель лісового фонду площею 33 га вартістю понад 300 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що Держгеокадастр при формуванні ділянок сільськогосподарського призначення, без згоди Кабінету Міністрів України, незаконно включив до їх складу землі лісового фонду, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Ліси України».

Внаслідок цих незаконних дій, особливо цінні землі лісового фонду загальною площею вибули з постійного користування спеціалізованого державного підприємства та, всупереч прямої заборону на їх вилучення з державної власності, передані у комунальну власність під виглядом земель сільськогосподарського призначення.

Однією з передумов зазначених порушень є невжиття органами лісового господарства та державними адміністраціями заходів до оформлення актуальних правовстановлюючих документів на лісові землі та встановлення їх меж в натурі (на місцевості).

Слід зазначити, що загальна лісистість області складає лише 4,17%. Отже питання збереження та відтворення лісів, як природних комплексів, є актуальним як для області, так і держави в цілому.

Наразі, господарським судом Миколаївської області прийнято позов прокурора до розгляду та відкрито провадження у справі.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]