Барометр “Енергоатом” оголосив про початок ремонтної кампанії: як компенсують нестачу електроенергії

“Енергоатом” оголосив про початок ремонтної кампанії: як компенсують нестачу електроенергії

Просмотров: 279
9 Травня 2023, 17:13

“Енергоатом” оголосив про початок ремонтної кампанії: як компенсують нестачу електроенергії

“Енергоатом” заявив про плани перезавантажити енергоблоки АЕС свіжим ядерним паливом і провести планові ремонтні роботи для забезпечення ефективної експлуатації протягом осінньо-зимового періоду 2023-2024 років.

Про це повідомляє пресслужба компанії в Telegram.

“Відповідний графік складено експертами Енергоатома й синхронізовано з Міністерством енергетики України та іншими генеруючими компаніями таким чином, щоб споживачі не відчули на собі вплив ремонтної кампанії”, – заявили в компанії.

При цьому нестачу електроенергії від виробітку енергоблоків планують компенсувати включенням теплових станцій та імпортом з-за кордону.

“Крім того, в теплу пору року генерація відновлювальної енергетики зростає, а тому проходження ремонтної кампанії, хоч і вкрай непростої, відбудеться з мінімальними викликами для енергосистеми та українців”, – зазначили в “Енергоатомі”.

Також у держкомпанії розповіли про підсумки осінньо-зимового періоду, що завершився.

Так, атомна генерація забезпечила близько 55% (в окремі дні цей показник сягав 65%) від загального споживання електроенергії в Україні.

“І цього вдалося досягти попри тимчасову окупацію найбільшої в Європі атомної електростанції – Запорізької. До її захоплення ЗАЕС генерувала 40% атомної енергії в Україні та понад п’яту частину всіх потреб держави в електроенергії.

Враховуючи це, в зимовий період кожен з енергоблоків, за винятком ЗАЕС, працював на максимальній від можливої на той момент потужності”, – резюмували в “Енергоатомі”.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]