Барометр Рада повернула арешти рахунків через борги: раніше їх скасували на період воєнного стану

Рада повернула арешти рахунків через борги: раніше їх скасували на період воєнного стану

Просмотров: 194
9 Травня 2023, 17:11

Банки знову арештовуватимуть рахунки клієнтів на вимогу виконавчих органів. Зокрема, повернення арештів торкнеться 436 тисяч клієнтів monobank.

Про це повідомив співвласник банку Олег Гороховський у Telegram.

“Набрав чинності закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень та рішень інших органів під час дії воєнного стану”. 

Цей закон скасовує дію постанови КМУ, яка знімала арешти виконавчої служби на суму менше 100’000 грн на час дії воєнного стану”, – написав він.

Банкір додав, що новий закон дозволяє клієнтам з арештами користуватися сумою у розмірі двох мінімальних зарплат (13 400 грн.). 

Це можливо за умови, що клієнт звернеться до виконавця і той надішле до банку постанову на зняття арешту на суму 13 400 грн за одним із рахунків клієнта.

“Оскільки закон набрав чинності, ми повинні повернути арешти, які знімали на час дії воєнного стану. Це торкнеться близько 436 тисяч наших клієнтів”, – резюмував Гороховський.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]