Барометр Топ-кандидата від опозиції закидали камінням на передвиборчому мітингу в Туреччині (відео)

Топ-кандидата від опозиції закидали камінням на передвиборчому мітингу в Туреччині (відео)

Просмотров: 270
8 Травня 2023, 11:29

Напередодні виборів у Туреччині протестувальники закидали камінням мера Стамбула Екрема Імамоглу, члена головної опозиційної Республіканської народної партії (CHP), під час передвиборчого мітингу в східному місті Ерзурум, оплоті партії президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Про це, як пише “Європейська правда”, повідомило агентство Reuters.

Під час мітингу в Ерзурумі мер Стамбула Імамоглу, який стане віцепрезидентом, якщо головний опозиційний кандидат Кемаль Киличдароглу переможе на виборах, звертався до своїх прихильників з даху автобуса просто неба.

У той самий час деякі люди з натовпу почали закидати його і його прихильників камінням.

Імамоглу перервав свою промову і покинув місце події. “Ми їдемо заради вашої безпеки”, – сказав Імамоглу своїм прихильникам.

Він додав, що подасть кримінальну скаргу на губернатора Ерзурума і керівника поліції за те, що вони допустили насильство.

На відеозаписах видно, що принаймні одна людина отримала поранення в обличчя. Пізніше Імамоглу заявив, що дев’ять осіб були поранені.

На президентських виборах 2018 року Ердоган отримав 72% голосів в Ерзурумі, тут живе велика частина його прихильників.

У Туреччині 14 травня відбудуться президентські та парламентські вибори. Опитування громадської думки показують, що перед Ердоганом стоїть найбільший виборчий виклик за два десятиліття його перебування при владі.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]