Барометр В Южноукраїнську відбулась акція “За чисте довкілля”

В Южноукраїнську відбулась акція “За чисте довкілля”

Просмотров: 406
8 Травня 2023, 09:17

З гарним настроєм, в робочих рукавичках та з пакетами для сміття сьогодні працівники місцевого самоврядування та комунальних підприємств взяли участь в акції з прибирання берега Південного Бугу. Запропонували ідею проведення заходу працівники відділу екології та земельних відносин, а керівництво виконавчого комітету її підтримало.

Більшість учасників почали прибирати на скелях від Меморіального комплексу до річки. Приємно відмітили, що сміття не так вже й багато, у порівнянні з минулими роками. Є надія, що це – результат більш свідомого ставлення мешканців громади до навколишнього середовища.

Інші учасники навели лад на занедбаних територіях біля гаражів, льодової ковзанки, автовокзалу, Нової пошти № 1, а також від колишнього поста ДАІ до критого ринка. Силами посадовців місцевого самоврядування та комунальників зібрано безліч сміття, яке одразу вивезено на звалище.

Дякуємо всім, хто долучився до акції та зробив місто набагато чистіше.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]