Барометр «Евакуація» з Енергодару: у місті закінчилося пальне, не працюють банкомати

«Евакуація» з Енергодару: у місті закінчилося пальне, не працюють банкомати

Просмотров: 429
7 Травня 2023, 13:15

Недавнім оголошенням про “евакуацію” населення російські загарбники спровокували в тимчасово окупованому Енергодарі панічні настрої у людей, які отримали російські паспорти. 

«Евакуація» з Енергодару: у місті закінчилося пальне, не працюють банкомати

Про це повідомив міський голова Дмитро Орлов у  Telegram  у неділю, 7 травня.

“Перша хвиля “евакуації” почалася вчора вранці, але назвати її масовою зараз не можна. Частину людей, які бажають виїхати, завантажили в автобуси. Частина виїхала на власному автотранспорті. Відповідно, пальне на заправках закінчилося ще вчора”, – написав він .

Орлов зазначив, що у місті не працюють банкомати чи працюють з великими обмеженнями. Також частково зник інтернет, є значне підвищення цін на продукти та медикаменти.

“І це все відбувається під девізом “паніки немає” і “влада в місті продовжує працювати”. Щодо “роботи” як такої. Першими закрили паспортні столи та низку управлінь так званої “адміністрації”. Вивезли документи та обладнання. У тому числі прихопили обладнання” “, що належало нашому ЦНАПу і було захоплене рашистами”, – зазначив він.

Також учора вночі та вранці російські окупанти почали виносити медичне обладнання з лікарні, яке спочатку відсортували, а потім завантажили машинами. Водночас надійшла інформація про зупинення роботи низки відділень у стаціонарі, які припинили надання медичної допомоги.

“На тлі цього пацієнтам стаціонарів пропонують евакуюватися. У першу хвилю також потрапили категорії цивільного населення, анонсовані самими окупантами. Але погоджуються виїхати не всі. Наразі інформації про те, що евакуація відбувається примусово, немає”, – підсумував міський голова Енергодару .

Нагадаємо, 5 травня росіяни оголосили “евакуацію” в окупованій частині Запорізької області. Жителів 18 населених пунктів, у тому числі у міст, нібито тимчасово вивезуть у глиб регіону через обстріл у прифронтовій зоні. На КПП Чонгар дорогою від Мелітополя до Криму утворилися величезні черги.

Жителів тимчасово захопленого Енергодару Запорізької області вивозять у напрямку Бердянська та Приморська. Окупанти “евакуюють” людей, які мають паспорти Росії.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]