Барометр ЗСУ могли вперше збити російську гіперзвукову ракету “Кинжал”, – Defense Express

ЗСУ могли вперше збити російську гіперзвукову ракету “Кинжал”, – Defense Express

Просмотров: 391
5 Травня 2023, 12:58

Збройні Сили України могли вперше збити російську “гіперзвукову” ракету Х-47 “Кинжал” вночі 4 травня у небі над Києвом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Defense Express.

Журналісти припускають, що таку балістичну ціль, ймовірно, збили з ППО Patriot. Видання отримало фотографії уламків, а саме – носового обтічника зі слідами ураження, ракети Х-47 “Кинжал”, якою росіяни намагались уразити Київ 4 травня.

Судячи з фото, уламки без бойової частини впали на стадіоні у межах Києва. На одному з фото – носовий обтічник, який максимально схожий з тим, який використовується саме у ракеті Х-47 “Кинжал” зі складною формою різких переходів діаметра.

При цьому альтернатива у вигляді Х-22 має іншу носову частину, з овальними переходами. Обтічник збитої ракети відрізняється й від балістичної ракети ОТРК “Іскандер”, який “товстіший”.

На уламку видно, що він отримав ураження з пробиттям, який дозволяє оцінити товщину матеріалу, необхідного для того, щоб витримати високу температуру під час розгону до гіперзвукової швидкості. Це також вказує на те, що перехоплення було доволі ефективним зі знищенням бойової частини ще у повітрі.

Defense Express також повідомляє, що хоча “Кинжал” розганяється до гіперзвукових швидкостей за рахунок прискорювача, але не може підтримувати таку швидкість постійно. Вже на термінальній ділянці, тобто під час атаки, він заходить на ціль за балістичною траєкторією та має хоча й високу, але далеко не гіперзвукову швидкість.

Нагадаємо, вночі 4 травня росіяни здійснили чергову атаку по Києву. Тоді у КМВА повідомили, що росіяни застосували “Шахеди” та ракети, ймовірно, балістичного типу. Сили ППО знищили усі ворожі цілі.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]