Барометр “Олександрія” в більшості здолала найгіршу команду УПЛ і закріпилася у зоні єврокубків

Просмотров: 176
3 Травня 2023, 16:18

Команда Руслана Ротаня перервала чотириматчеву безвиграшну серію.

“Олександрія” обіграла “Львів” у виїзному поєдинку 24-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ) – 0:1.

Єдиний гол у цій грі підопічні Руслана Ротаня забили на старті першого тайму. На 12-й хвилині Кирило Сігеєв ударом злету з меж штрафного майданчика замкнув подачу Дениса Мірошниченка.

Зазначимо, що львів’янам довелося цілий тайм грати в меншості. На початку другої половини зустрічі другу жовту картку та вилучення заробив Богдан Мишенко.

Таким чином, “Олександрія” перервала свою чотириматчеву безвиграшну серію та з 37 очками закріпилася на п’ятому місці в УПЛ, яке дозволяє потрапити до єврокубків на наступний сезон.

“Львів” з 13 балами замикає турнірну таблицю чемпіонату України.

У наступному турі олександрійці 7 травня приймуть “Шахтар”, а львів’яни того ж дня зустрінуться з передостанньою командою ліги – “Металістом”.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.