Барометр Частина Сумщини без світла: російські авіабомби знищили енергооб’єкт в області

Частина Сумщини без світла: російські авіабомби знищили енергооб’єкт в області

Просмотров: 138
3 Травня 2023, 13:00

У ніч на 3 травня, російська армія скинула дві авіабомби на прикордонну територію Сумської області: внаслідок чого був знищений один з об’єктів розподільчих електромереж.

Про це інформує Рубрика, посилаючись на “Укренерго”.

“Ворог знову завдав пошкоджень в мережах обленерго. У Сумській області двома авіабомбами прицільно знищено один з об’єктів розподільчих електромереж, без світла залишилось понад 4 тисячі абонентів”, – наголошують в повідомленні.

У компанії також додали, що артилерійськими обстрілами також пошкоджені розподільчі мережі в Чернігівській, Харківській, Донецькій областях.

“Там де дозволяє безпекова ситуація, тривають ремонтні роботи”, – додали в “Укренерго”.

Нагадаємо, що вночі на 3 травня, російські агресори завдали авіаудару по селищу Свеса Сумської області. Вони скинули два КАБи на навчальний заклад та підприємство.

Відмітимо, що за квітень російські військові досить інтенсивно обстрілювали прикордонні регіони України, причому використовуючи авіацію. Але найчастіше росія атакувала цей місяць саме Сумську область.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]