Барометр В Южноукраїнську здійснили виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

В Южноукраїнську здійснили виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

Просмотров: 221
3 Травня 2023, 10:34

2 травня було здійснено виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в сім’ї, що проживають в Костянтинівському старостинському окрузі, які потрапили в складні життєві ситуації через вчинення домашнього насильства.

Постраждалій Л. фахівцями із соціальної роботи Тетяною Таворською та Валерією Копайгорою були надані консультації із соціальних та юридичних питань щодо послуг, які вона зможе отримати для подолання наслідків насильства та щодо можливості отримати послуги в Денному центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Жінці роз’яснено інформацію про поняття терміновий заборонний припис.

Одинокому батьку М., який виховує четверо дітей було надано рекомендації, щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя та проінформовано про пільги, на які має право багатодітна родина. Дітям було передано солодкі подарунки від БФ «Голоси дітей».

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]