Барометр Переговори щодо зернової угоди відбудуться 3 травня – Reuters

Переговори щодо зернової угоди відбудуться 3 травня – Reuters

Просмотров: 94
2 Травня 2023, 14:20

Переговори щодо зернової угоди за посередництва ООН заплановані на 3 травня, повідомляє агенція Reuters із посиланням на неназваного українського високопосадовця. За його словами, в обговоренні братимуть участь усі сторони.

«Переговори заплановані на завтра. Усі сторони (візьмуть участь – ред.), сподіваюся, будуть результати», – сказав співрозмовник агенції, не навівши подробиць про місце зустрічі чи її конкретних учасників.

Зернова угода була погоджена 22 липня 2022 року двома домовленостями, укладеними з одного боку Україною, Туреччиною та ООН, з іншого – Росією, Туреччиною та ООН.

Угода забезпечує вивезення зерна з українських портів у Чорному морі, а також передбачає зняття обмежень на експорт російської сільгосппродукції.

У березні 2023 року український віце-премʼєр Олександр Кубраков заявив, що дію угоди продовжили ще на 120 днів. МЗС Росії наполягає, що її продовжено лише на 60 днів. 28 квітня ООН надіслала РФ, Україні та Туреччині пропозиції щодо продовження «зернової угоди».

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]