Барометр Американці взяли інтерв’ю в дитячого омбудсмена росії

Американці взяли інтерв’ю в дитячого омбудсмена росії

Просмотров: 187
2 Травня 2023, 13:13

Американський канал “Vice News” взяв інтерв’ю в уповноваженої президента рф із прав дитини Марії Львової-Бєлової, ордер на арешт якої видав Міжнародний кримінальний суд за депортацію українських дітей. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав її слова ілюстрацією “людожерства”.

Джерело: відео “Vice News“, коментар Михайла Подоляка у Twitter

Деталі: Щодо ордера МКС Львова-Бєлова з посмішкою сказала: “Я мати, цим все сказано. Який я військовий злочинець, про що ви говорите?”.

Після цього дитячий омбудсмен рф почала з ледь стримуваною злістю говорити, що юрисдикцію Міжнародного кримінального суду росія не визнає, а Женевська конвенція дає право “евакуювати” дітей із зон, де є небезпека для їхнього життя і здоров’я. 

Журналістка зазначила, що Женевська конвенція також передбачає, що евакуація людей має відбуватися до третьої країни, не залученої в конфлікт. 

На це Львова-Бєлова відповіла: “Донецька народна республіка, Луганська народна республіка не були Україною, вони були визнані нашою державою незалежними республіками”. 

Журналістка зазначила, що проблема в дефініціях, що є росією і що ні, хто є росіянином і хто – ні. Львова-Бєлова з посмішкою похитала головою: “Не зрозуміла”.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]