Барометр В Україні запустили Єдиний реєстр зниклих безвісти

В Україні запустили Єдиний реєстр зниклих безвісти

Просмотров: 114
2 Травня 2023, 11:40

В Україні запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти, який розробило МВС спільно з уповноваженим за зниклими безвісти та іншими відомствами.

В Україні запустили Єдиний реєстр зниклих безвісти

Про це повідомляють  Мінреінтеграції  та  МВС .

З початку повномасштабної війни РФ проти України десятки тисяч людей вважалися зниклими безвісти. Переважну більшість із них знайшли, але ще офіційно підтверджено близько 23 тисяч осіб, які вважаються зниклими безвісти за особливих обставин – внаслідок військових дій.

Так, у реєстрі будуть зібрані та централізовані дані про зниклих безвісти: ПІБ особи, місце та дата народження, сімейний стан, місце проживання, територія, на якій сталося зникнення, обставини та час зникнення, прикмети особи.

До реєстру також будуть вносити дані про наявність або відсутність рішення суду про визнання осіб безвісно відсутніми або оголошення померлими, а також іншу інформацію, яка б сприяла розшуку особи.

Через місяць після внесення відповідних даних до реєстру родичі зможуть отримати відповідний витяг, що підтверджує статус зниклого. На підставі виписки люди зможуть звернутися до Пенсійного фонду, щоб отримати пенсію через втрату годувальника непрацездатним членам сім’ї.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]