Барометр Відсьогодні вмикати ближнє світло фар поза містом не обов’язково

Відсьогодні вмикати ближнє світло фар поза містом не обов’язково

Просмотров: 94
1 Травня 2023, 12:54

У літній період ближнє світло фар за містом не є обов’язковим у світлий час доби. Водіїв не штрафують за не ввімкнені освітлювальні прилади.

Із 1 травня набирає чинності так звана “літня” редакція ПДР України. Це означає, що водіям із завтрашнього дня необов’язково включати ближнє світло фар за містом у світлий час доби.

Як відомо, п. 9.8 Правил дорожнього руху наказує завжди включати ходові вогні або ближнє світло фар поза населеними пунктами з 1 жовтня до 1 травня.

Така вимога обумовлена поганою видимістю на дорогах в осінньо-зимовий період із коротким світловим днем і складними погодними умовами. Звичайно, з увімкненими освітлювальними приладами автомобіль помітніший.

Крім того, п. 9.8 ПДР України встановлює штраф за не ввімкнене ближнє світло на трасі в розмірі від 425 до 510 гривень. Із 1 травня по 1 жовтня це покарання не загрожує водіям, адже світловий день довший і видимість, як правило, краща.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]