Барометр На Миколаївщині запрацював Загін місцевої пожежної охорони

На Миколаївщині запрацював Загін місцевої пожежної охорони

Просмотров: 104
1 Травня 2023, 12:39

У с. Мостове Мостівської територіальної громади Вознесенського району відбулось відкриття Місцевої пожежної охорони.

“Відсьогодні підрозділ місцевої пожежної охорони, який функціював тут раніше, суттєво розширюється. До його складу увійшли ще два відокремлені підрозділи — в с Козубівка та с. Суха Балка. Спільними зусиллями нам вдалось розв’язати питання та забезпечити вогнеборців необхідною технікою та оснащенням. Це два пожежні автомобілі ЗІЛ — 130, АППД — автомобіль пожежний першої допомоги та службовий ВАЗ 2104, передані на безоплатне користування від ДСНС, сучасний бойовий захисний одяг для усього особового складу. Тому, впевнений, що місцеві мешканці можуть почувати себе у більшій безпеці, а особовому складу хочу побажати легких чергувань та сухих рукавів”, – зазначив Віталій Мокренко.

Керівник підрозділу МПО Василь Жусь, своєю чергою, подякував усім, хто докладав зусилля аби сьогодні стало можливим відкриття даного підрозділу.

“16 вогнеборців, які виявили бажання працювати заради людей, порятунку їх життя у разі небезпеки та збереження майна від вогняного лиха, заступатимуть на добове чергування по двоє у кожну зміну. Важливим є те, що завдяки збільшенню кількості техніки, ми змогли додатково відкрити відокремлені підрозділи, де відтепер також чергуватимуть вогнеборці Загону”, – розповів Василь Жусь.

Також, аби привітати присутніх, до заходу долучились юні мешканці громади — учні Мостівської школи. Вони зачитали перед гостями та місцевими мешканцям, які завітали на церемонію відкриття, вірші та побажали вогнеборцям міцного здоров’я та добробуту.

Після усіх вітальних слів та виступів, почесні гості урочисто перерізали стрічку та вперше відкрили ворота гаража, а також вручили водіям ключі від пожежних автомобілів, які стануть їх надійними помічниками у благородній справі — справі порятунку людей, їх майна та навколишнього середовища від вогняного лиха.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]