Барометр росія хоче взяти Бахмут до 9 травня, після чого путін може заявити про закінчення «СВО», – джерело

росія хоче взяти Бахмут до 9 травня, після чого путін може заявити про закінчення «СВО», – джерело

Просмотров: 369
1 Травня 2023, 10:08

Москва поставила собі черговий дедлайн з окупації Бахмута – 9 травня. А потім, за однією з версій, російський диктатор Володимир Путін може оголосити на цій «переможній ноті» про закінчення війни: мовляв, всі цілі «СВО» виконані, українська армія розбита.

Росія хоче взяти Бахмут до 9 травня, після чого Путін може заявити про закінчення «СВО», - джерело

Про це йдеться в матеріалі «РБК-Україна» «Три сценарії війни. Чому наступ України може стати переломним».

Як зізнаються співрозмовники видання, певна логіка у цьому є. Справа в тому, що не факт, що, взявши Бахмут, росіяни будуть здатні фізично продовжувати наступ. Після виснажливих боїв за північнодонецьку агломерацію минулого літа просування супротивника забуксувало на місяці. Далі, після українського наступу, Росія лише втрачала окуповані території. Тобто з боку Москви закінчення війни стане спробою зафіксувати те, що вони забрали.

Якщо Росія оголосить про завершення війни до наступу ЗСУ, існує ризик, що світові лідери переконуватимуть Київ розпочати переговори замість військової операції. Тим більше, що політиків, які виступають за мир не на користь України, не меншає.

Якщо Кремль заявить про те, що закінчує війну і хоче переговорів, коло миротворців тільки розшириться. Саме тому завдання України – утримувати оборону Бахмута та не дати Москві хоч якоїсь «перемоги», принаймні до початку нашого наступу.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]