Барометр Сумоїсти з Миколаївщини вибороли призові місця на Чемпіонаті Європи

Сумоїсти з Миколаївщини вибороли призові місця на Чемпіонаті Європи

Просмотров: 161
25 Квітня 2023, 17:18

Южноукраїнські сумоїсти на чемпіонаті Європи здобули низку нагород у різних категоріях.

Про це повідомили в управлінні молоді, спорту та культури Южноукраїнська.

Чемпіонат проходив з 21 по 23 квітня в польському місті Кельце. Спортсмени Южноукраїнська, які представляли Миколаївську область в складі збірної команди України, показали такі результати:

• Ростислав Кочужинський: 2 місце у ваговій категорії до 21 року до 65 кг;
  • Михайло Павлов: п’яте місце у ваговій категорії до 21 року до 70 кг;
  • Данило Покирченко: 7 місце у ваговій категорії до 23 років до 92 кг .

— Загалом збірна команда України виборола 20 золотих, 12 срібних та 11 бронзових медалей на цих змаганнях, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, спортсмен з Миколаєва Дмитро Серьоженко в складі національної паралімпійської збірної з фехтування здобув командне срібло на Кубку світу.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.