Барометр Софійці Дяченко із Южноукраїнська потрібна допомога: дівчина у важкому стані

Софійці Дяченко із Южноукраїнська потрібна допомога: дівчина у важкому стані

Просмотров: 2753
17 Квітня 2023, 17:34

Родина Дяченків мають п’ятеро дітей. Здавалося, ніщо не стояло на заваді сімейному щастю, але сталося лихо. Тяжко захворіла їхня донька Софія. Зараз дівчина в реанімації у вкрай важкому стані: у неї медикаментозна алергія, ускладнена інфекцією. Лікарі борються за її життя.

Про біду в родині Дяченків стало відомо з дописів мами дівчинки – Ольги. На своїй сторінці в Інстаграмі жінка розповіла, що сталося. За рекомендацією знайомих, тато Сергій возив Соню на консультацію до лікаря в Одесу. Той поставив діагноз – підліткова депресія й призначив антидепресанти.

За словами мами, препарат приймався під суворим контролем дорослих. Через два тижні у дівчинки почалась блювота, піднялась температура тіла до 39 градусів. За вказівкою одеського фахівця, приймання ліків було відразу припинено. Сергій Дяченко викликав швидку допомогу для доньки.

Ольга розповіла, що Соню доставили в Южноукраїнську лікарню. Після обстеження, зібрався консиліум лікарів. Порадившись, медики діагностували алергію та направили юну пацієнтку в інфекційне відділення. Там, за словами мами, їй робили внутрішньовенні інфузії. Однак стан Софійки не покращувався. Через три дні її тіло повністю вкрилося гнійними пухирцями. Коли тато побачив її в такому стані, то негайно відвіз доньку до Миколаєва.

В обласній лікарні, у Софії виявили 100% ураження шкіри. Заразом пошкоджені й внутрішні органи. Діагноз – медикаментозна алергія в поєднанні з інфекцією. Наразі дівчинка самостійно не дихає та вже три дні перебуває в стані штучної коми.

Зі слів Ольги Дяченко, лікарі прогнозів не дають. Єдина надія на те, що молодий організм впорається й станеться чудо. Наразі рідні та всі, хто знає родину Дяченків моляться за дівчинку. Ті, хто має можливість, допомагають коштами. В такому становищі ситуація може змінюватися дуже швидко, тому фінансова підтримка зараз доречна, як ніколи. Карта Ощадбанку 4149510069449728 – Дяченко Сергій.

Джерело: https://yuzhkanews.city/articles/279796/sofijci-dyachenko-iz-yuzhnoukrainska-potribna-dopomoga-divchina-u-vazhkomu-stani?fbclid=IwAR08_xWiZx_RGJf-RaplPr6yErD56lXgVhiiZ7_5gesVQo_gDWdk-JF4kbk

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]