barometr Лідери Сербії та Косова прибули до Північної Македонії на переговори 

Лідери Сербії та Косова прибули до Північної Македонії на переговори 

Просмотров: 243
18 Березня 2023, 19:29

Президент Сербії Александар Вучич і прем’єр-міністр Косова Альбін Курті прибули в суботу до Північної Македонії для нового раунду переговорів з офіційними особами ЄС щодо імплементації угоди про нормалізацію відносин між Белградом і Приштиною.

Про це повідомляє Reuters, пише “Європейська правда”.

Обидва лідери проведуть окремі зустрічі з керівником зовнішньополітичного відомства ЄС Жозепом Боррелем перед тристоронньою сесією і пресконференцією, яка очікується пізніше у суботу.

“Я налаштований оптимістично”, – сказав Курті напередодні зустрічей, які відбудуться в курортному місті Охрид у Північній Македонії.

“Я приїхав сюди з доброю метою, з доброю волею і вірою в те, що те, про що було домовлено раніше… буде продовжено тут, на переговорах щодо плану імплементації, і таким чином буде досягнуто остаточної домовленості про нормалізацію”, – додав Курті.

Минулого місяця в Брюсселі Косово і Сербія погодилися на підтриману Заходом угоду про нормалізацію відносин після майже 10 років діалогу за посередництва ЄС, під час якого було досягнуто незначного прогресу. Однак, все ще необхідна згода щодо додатку про імплементацію плану, який буде в центрі уваги суботніх дискусій.

Вучич заявив раніше цього тижня, що не планує “нічого підписувати” під час переговорів з лідером Косова.

Між тим, Європейський Союз очікує, що Косово і Сербія у суботу досягнуть остаточної угоди про нормалізацію відносин.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]