barometr Южноукраїнського депутата-зрадника В’ячеслава Губу позбавили мандата

Южноукраїнського депутата-зрадника В’ячеслава Губу позбавили мандата

Просмотров: 7359
18 Березня 2023, 19:01

За рішенням зборів Миколаївської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» було прийнято рішення про відкликання за народною ініціативою повноважень депутата Южноукраїнської міської ради В’ячеслава Губи.

В’ячеслав Губа

Про це повідомляє Європейська Солідарність Миколаївської області.

Підставою про відкликання депутата Южноукраїнської міської ради Вознесенського району Миколаївської області Губи В’ячеслава Володимировича стало невиконанням депутатом зобов’язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з ними; невходженням до фракції місцевої організації партії, за виборчим списком якої він обраний; невиконанням ним без поважних причин обов’язків депутата місцевої ради у виборчому окрузі.

Депутатку Баштанскої районної ради Миколаївської області Мезіну Тетяну Андріївну за колабораційну діяльність та співпрацю з представниками держави агресора в окупованому місті Снігурівка. Досудовим слідством було встановлено, що фігурантка справи свідомо перейшла на сторону ворога, підтримувала та співпрацювала з загарбниками допомагаючи їм.

В найскладніші часи для України ми маємо працювати більше та якісніше і не втрачати гідності перед своїми виборцями.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]