Барометр Мобілізація в Україні: хто та як може подати заяву про відстрочку від призову

Мобілізація в Україні: хто та як може подати заяву про відстрочку від призову

Просмотров: 568
17 Березня 2023, 23:49

В Україні окремі категорії громадян можуть подати до військкоматів заяву про відстрочку від призову.

Мобілізація в Україні: хто та як може подати заяву про відстрочку від призову

Про це заявив начальник сектору комплектування Київського міського ТЦК та СП полковник Олександр Коновалов в інтерв’ю ” АрміяInform “.

За його словами, законом передбачено, що відстрочення від призову можуть, зокрема, отримати люди з інвалідністю, багатодітні батьки та близькі родичі людей з інвалідністю. При цьому під час воєнного стану було скасовано призов на строкову військову службу для громадян віком від 18 до 27 років.

“Зараз діє заборона на заклик цієї категорії громадян на військову службу з мобілізації, але вони мають право підписати контракт із Збройними силами України на добровільній основі”, – уточнив Коновалов.

При цьому він додав, що якщо людина не підлягає призову, то це ще не означає автоматичної наявності відстрочки. Для її отримання необхідно подати відповідну заяву до територіального центру комплектування та соцпідтримки. Також потрібно прикріпити документи, що підтверджують, що людина не підлягає заклику.

“Ви можете подати заяву про відстрочку до отримання повістки. Але слід пам’ятати, що отримати відстрочку від призову можна лише до набуття статусу військовослужбовця. Після зарахування до особового складу військової частини ви не зможете подати заяву про відстрочку, навіть якщо у вас є для цієї підстави “, – зазначив Коновалов.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]