barometr Що дає ордер Гааги на арешт Путіна: пояснення генпрокурора

Що дає ордер Гааги на арешт Путіна: пояснення генпрокурора

Просмотров: 438
17 Березня 2023, 19:22

Ордер Гааги на арешт російського диктатора Володимира Путіна означає, що за межами РФ його мають заарештувати та передати до суду.

Що дає ордер Гааги на арешт Путіна: пояснення генпрокурора

Про це повідомляє  генеральний  прокурор України Андрій Костін.

“Відтепер російський президент має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину – незаконної депортації та переміщення українських дітей. Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт президента РФ Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини РФ Марії Львівської-Бєлової”, – йдеться в повідомленні.

Це означає, що за межами Росії Путін має бути заарештований і передано до суду. Костін заявив, що світ отримав сигнал, що російський режим злочинний та його керівництво та поплічники будуть притягнуті до відповідальності.

“Це історичне рішення для України та всієї системи міжнародного права. Світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів. Це лише початок довгого шляху до відновлення справедливості”, – додав генпрокурор.

Окремо Костін повідомив у виробництвах, в яких Офіс Генпрокурора здійснює процесуальне керівництво, зафіксовано депортацію понад 16 тисяч дітей із Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей. Але реальна цифра може бути значно більшою.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]