barometr Окупанти заявили, що «психологічно пригнічують» ЗСУ жіночими стогонами (відео)

Окупанти заявили, що «психологічно пригнічують» ЗСУ жіночими стогонами (відео)

Просмотров: 439
17 Березня 2023, 16:01

Російський телеканал НТВ показав сюжет “Берут за живе”, у якому бійці окупаційної армії в Україні встановлюють динаміки на бойову техніку та транслюють звідти різні звуки. Це допомагає, як сподіваються російські пропагандисти, вплинути на українських захисників.

На телеканалі  НТВ  15 березня опублікували відповідне відео, повідомляє Фокус .

У новині вони зазначили, що стріляють із артилерії за позиціями українців листівками та закликають здаватися. Вигадав спосіб боротьби підрозділ психологічної боротьби Східного військового округу, представників якого називають “психами”, як стверджують на російському телеканалі.

Пропагандисти також запевнили, що така діяльність не має жодних перешкод. Це нібито не дає змоги українським захисникам нормально відпочити вночі. Дальність недолугої агітаційної поразки – чотири кілометри.

Окупант із позивним “Калинка” додав, що так здійснюється психологічний вплив різними звуками, здатними вплинути на психіку. Для цього використовуються різноманітні звукові програми, що імітують дитячий плач та стогін жінок.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]